Timeout instellen bij starten of stoppen van de server

U kunt opgeven hoe lang u kunt wachten voordat de workbench het proces van starte nof stoppen van de server annuleert.

Tip: Als u beschikt over een snelle machine, kunt u overwegen om een korte timeoutinterval in te stellen. Beschikt u over een langzame machine, dan kunt u een lange timeout-interval instellen.
U stelt de timeout voor het starten of stoppen van de server als volgt in:
  1. Klik in de view Servers met de rechtermuisknop op de server waarvan u de timeout wilt wijzigen en selecteer Openen. De servereditor wordt geopend.
  2. In de sectie Timeouts hebt u de volgende opties:
    • Gebruik de besturingsfuncties voor Starten om op te geven hoeveel seconden mogen verstrijken voordat de workbench het proces voor starten van de server annuleert.
    • Gebruik de besturingsfuncties voor Stoppen om op te geven hoeveel seconden mogen verstrijken voordat de workbench u vraagt om een bewerking uit te voeren. In de aanwijzing wordt u gevraagd om op OK te klikken om de server te beëindigen of op Annuleren te klikken om te blijven wachten tot de server stopt. Kijk in de onderstaande sectie Resultaten voor de tekst in de aanwijzing.
Resultaten
Als de timeoutinterval voor het starten van de server is vervallen, wordt in de workbench het volgende bericht afgebeeld:
Server servernaam kan niet worden gestart binnen x seconden.  Als de server meer tijd nodig heeft, kunt u proberen de timeout te verlengen in de servereditor.
Waarbij servernaam de naam van de server is om het item van de server in de view Servers aan te geven en x het aantal seconden is dat is opgegeven in de besturingsfunctie voor Starten.
Als de timeoutinterval voor het stoppen van de server is vervallen, wordt in de workbench de volgende aanwijzing afgebeeld:
Server beëindigen voor server servernaam reageert niet. Wilt u deze server beëindigen? Klik op OK om de server te beëindigen of op Annuleren om te blijven wachten.
Tip: Als u deze berichten vaak ziet, probeert u de stappen te volgen in dit onderwerp om langere timeoutintervallen in te stellen. Hierdoor worden de berichten mogelijk opgelost.
Verwante taken
Een server stoppen
Een server starten